Dwudniowe warsztaty szkoleniowe dla Rzeczników Zaufania

Zapraszamy na warsztaty szkoleniowe dedykowane Rzecznikom Zaufania działającym w Politechnice Warszawskiej, z zakresu przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w oparciu o zarządzenie 59/2014 Rektora z dnia 19 września 2014 r.

Warsztaty odbędą się 25-26 maja 2017 r., w godz. 10.00-15.00, w sali 04 Gmachu Głównego PW, które poprowadzi trener firmy RIBES – Daniel Binda .

Szkolenie organizowane jest przez Dział ds. Szkoleń w porozumieniu z Uczelnianym Rzecznikiem Zaufania - Panią dr Jolantą Kowalczyk – Grzenkowicz.

Dodatkowych informacji na temat organizowanych warsztatów może udzielić Pani Elżbieta Cwalina, nr tel. (22) 234 15-64.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------