Ewaluacja jakości działalności naukowej

zapraszamy szkolenie pod tytułem: „Ewaluacja działalności naukowej w kontekście zarządzania dyscypliną”. Szkolenie organizowane jest z inicjatywy prof. dr hab. inż. Mariusza Malinowskiego, Prorektora ds. Nauki Politechniki Warszawskiej, przy wsparciu organizacyjnym Zespołu ds. Nauki oraz Działu ds. Szkoleń.

Szkolenie adresowane jest w szczególności do Prodziekanów ds. Nauki, Przewodniczących Rad Naukowych Dyscyplin, a także osób zatrudnionych w administracji zajmujących się sprawami dotyczącymi ewaluacji na Wydziałach oraz w Radach Naukowych Dyscyplin PW.

Szkolenie w trybie online odbędzie się w dwóch terminach: 17.12.2020 r. i 18.12.2020 r., w godzinach 09:00-15:00, na platformie TEAMS. Poprowadzi je p. Wawrzyniec Stańczyk z firmy Audyt i Doradztwo Europejskie.

Rejestrację uczestników prowadzi Zespół ds. Nauki.

program szkolenia