Instrukcja kancelaryjna i zasady archiwizacji dokumentów

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza na szkolenie pod tytułem „Instrukcja kancelaryjna i zasady archiwizacji dokumentów”, które odbędzie się 30 marca 2017 r., w godzinach 8:30-15:30 w Gmachu Pałacyk Rektorski (ul. Koszykowa 80)

Zgłoszenia należy przekazać drogą mailową na adres a.abramczyk@ca.pw.edu.pl, do 21 marca 2017 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń przygotowanych przez kierowników jednostek organizacyjnych.

Koszt uczestnictwa, ok. 155 zł/osobę pokrywają jednostki kierujące pracowników.

Drugi termin szkolenia 20 kwietnia 2017 r. w godzinach 8:30-15:30 w Gmachu Pałacyk Rektorski

(ul. Koszykowa 80).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program i CV trenera (pdf, 365,75 kB)