Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie dedykowane dla członków komisji rekrutacyjnych oraz osób zarządzających procesem rekrutacyjnym nauczycieli akademickich i nie nauczycieli.

Temat szkolenia: „Jak skutecznie i efektywnie przeprowadzać procesy rekrutacyjne? - zadania i obowiązki członków komisji rekrutacyjnych”,

Termin szkolenia: 4 czerwca 2024 r.  w godzinach 9:00-15:30 w Gmachu Rektorska 4, ul. Rektorska 4, sala 5.04 (piętro V).

Agenda Agenda

Trener:  Adrianna Filiks z firmy Effect Group Sp. z o.o.

Zapraszamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza: https://forms.office.com/e/AXuW3zCicU

Informacje organizacyjne znajdują się w Intranecie zakładka Szkolenia i Rozwój

W czasie szkolenia zapewniamy  – serwis kawowy oraz obiad.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że osoby przebywające na wszelkiego rodzaju urlopach lub zwolnieniach lekarskich, nie mogą uczestniczyć w szkoleniach ze względu na to, że udział w szkoleniu stanowi wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Na pytania dotyczące szkolenia odpowie:

Dział ds. Szkoleń

Krystyna Rajkowska, nr tel. 22 234 57 90