Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem w Politechnice Warszawskiej.

W imieniu Pana prof. dr. hab. inż. Mirosława Karpierza, Prorektora ds. Ogólnych, serdecznie zapraszamy na szkolenie skierowane do dziekanów wydziałów PW, kierowników jednostek pozawydziałowych i międzywydziałowych PW oraz do osób odpowiedzialnych za szacowanie i analizę ryzyka, a także za przygotowywanie oświadczeń o stanie kontroli zarządczej.

Termin zajęć: 2 czerwca 2021 r. (środa) w godz. 830 – 1530

Tryb: online - platforma ClickMeeting

Konieczna jest rejestracja na szkolenie klikając TUTAJ. Zgłoszenia należy dokonać do 21 maja br.

Na podany w zgłoszeniu adres mailowy otrzymają Państwo link do zajęć dwa dni przed szkoleniem wraz z instrukcją zalogowania się na platformę.

Celem szkolenia jest podniesienie praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem w Politechnice Warszawskiej, m.in. analiza najczęściej popełnianych błędów w sprawowaniu i ocenie kontroli zarządczej oraz błędów przy sporządzaniu oświadczeń o stanie kontroli zarządczej.

Dodatkowe informacje w załącznikach:

Pismo Prorektora ds. Ogólnych

HARMONOGRAM SZKOLENIA