Kurs języka angielskiego dla pracowników PW - edycja 2024/2025

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapisów na nową edycję kursów języka angielskiego, który organizowany jest w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Pracowników PW, finansowanego z projektu IDUB.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów Studium Języków Obcych PW.

Nie dotyczy osób, które kontynuują naukę.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/Cbu5HGGsas

Dla kogo?

• dla wszystkich grup pracowniczych
  • na wszystkich poziomach znajomości języka

Nasz cel:

• przygotowanie pracowników do efektywnej komunikacji w języku angielskim w kontaktach służbowych, w szczególności podczas wykonywania pracy i kontaktów z osobami anglojęzycznymi.

Organizacja:

• Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca br.
  • rozpoczęcie zajęć zaplanowaliśmy w październiku 2024 r. na terenie Politechniki Warszawskiej.
  • liczba miejsc w grupie: około 16 osób
  • 90 minut w tygodniu
  • czas trwania - 3 semestry
  • dla osób pracujących poza Warszawą przewidziana jest organizacja kursu online o ile wielkość grupy będzie odpowiednia
  • prowadzone przez lektorów ze Studium Języków Obcych
  • miejsce i godziny kursów zostaną podane po weryfikacji liczby uczestników i testów poziomujących wiedzę

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji:

Zasady rekrutacji:

1. Rekrutacja na kurs odbywa się w terminie wskazanym przez Dział ds. Szkoleń
  2. Uczestnik ubiegający się o zakwalifikowanie na kurs jest zobowiązany do:

a) wypełnienia formularza zgłoszeniowego (wstępnego wybrania zakładanego poziomu kursu)

b) rozwiązania testu diagnostycznego, który prześlemy po zakończonej rekrutacji,

c) uzyskania zgody przełożonego na uczestnictwo w kursie języka angielskiego na okres III semestrów i uczestnictwo na min. 80% zajęć na podstawie list obecności,

d) po zakwalifikowaniu się na kurs, obowiązuje wypełnienie deklaracji uczestnictwa w projekcie IDUB wraz ze zgodą przełożonego.

3. Nieprzystąpienie przez kandydata do testu diagnostycznego w wyznaczonym terminie eliminuje go z dalszego postępowania kwalifikacyjnego.

4. Wyniki testów będą podawane do wiadomości kandydatów po zakończeniu wypełniania testu on-line.

5. Kwalifikacje kandydat na określony kurs nastąpią na podstawie wyników testu diagnostycznego (poziom wiedzy) o czym poinformujemy drogą mailową.

Regulamin kursu języka angielskiego

Skierowanie na kurs językowy

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego.

Serdecznie zapraszamy do poszerzania swoich umiejętności językowych.

Informacji na temat szkolenia udzieli:

Krystyna Rajkowska

• tel.: 22 234 57 90