MS Office online

zapraszamy na wznowione szkolenia z zakresu pakietu MS Office, które ze względu na bezpieczeństwo pracowników odbywać się one będą w formie online.

_____________________________________________________________________________

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, w związku z czym przedłużamy rekrutację.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zdalne zajęcia poprowadzą trenerzy z firmy Softronic, którzy szkolili już pracowników Politechniki Warszawskiej z programów MS Office, na przełomie 2019 i 2020 r. Zakres poszczególnych kursów również się nie zmieni.

Formularze zgłoszeniowe (do pobrania) należy przesyłać na adres e-mail: anna.abramczyk@pw.edu.pl, do 22.09.2020 r.

Na pytania dotyczące organizacji szkoleń odpowiada Anna Abramczyk, nr tel. 22 234 59 57.

Pismo Kanclerza

Formularz zgłoszeniowy oraz informacja dotycząca sposobu przeprowadzania szkoleń, ceny i wymagań technicznych

Programy szkoleń:

01_MS Excel dla finansistów i księgowych