Nadawanie stopni naukowych

Zapraszamy na szkolenie pod tytułem: „Nadawanie stopni naukowych” organizowane z inicjatywy prof. dr hab. inż. Mariusza Malinowskiego, Prorektora ds. Nauki Politechniki Warszawskiej, przez Zespół ds. Nauki i Dział ds. Szkoleń.

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie postępowań w sprawie nadania stopnia naukowego oraz osób biorących udział w obsłudze administracyjnej tego procesu.

Szkolenie w trybie online odbędzie się 31 maja 2021 r., w godzinach 08:30-14:30, na platformie ClickMeeting. Poprowadzi je p. Łukasz Kierznowski z Kancelarii Prawa Akademickiego Łukasz Kierznowski.

Rekrutacją uczestników szkolenia zajmuje się  Zespół ds. Nauki.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM SZKOLENIA