Nowe terminy konsultacji MS Teams.

W imieniu Centrum Informatyzacji PW, zapraszamy na nowe terminy bezpłatnych konsultacji z zakresu MS Teams dla pracowników administracyjnych oraz dydaktycznych organizowanych wspólnie z Działem ds. Szkoleń.

Spotkania online będą odbywały się w wybranych przez Państwa terminach listopadowych:

• we wtorki od godziny 11:00
  • środy od godziny 11:00
  • oraz czwartki od godziny 11.00

od 3 listopada 2020 z pominięciem 10 i 12 listopada.

Czas trwania konsultacji będzie zależny od specyfiki zagadnień, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Konsultacje mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo, gdzie grupa nie powinna przekraczać 5 osób. To od Państwa zależy jaką formę spotkania zaproponujecie. Konsultacje mają na celu:

• przygotowanie do zajęć zdalnych osób zaczynających pracę z MS Teams
  • rozwijanie umiejętności oraz usprawnianie pracy w zespołach, korzystanie z czatu, organizowanie spotkań, funkcje kalendarza, notatki ze spotkań, lista obecności, dołączenie plików do MS Teams, udostępnianie materiałów, filmów itp.
  • zachowanie bezpieczeństwa oraz ochrona danych osobowych
  • zapoznanie się z nowościami wprowadzanymi przez firmę Microsoft w aplikacji MS Teams
  • przetestowanie ciekawych lub nietypowych rozwiązań
  • integracja MS Teams z innymi aplikacjami, np.: OneNote, MS Forms, OneDrive, SharePoint

Zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Można wziąć udział w więcej niż jednym spotkaniu, jak również zaplanować cykliczność konsultacji.

Konsultacje online prowadzone będą przez wyspecjalizowanego oraz otwartego na wyzwania pracownika Centrum Informatyzacji PW za pomocą aplikacji MS Teams.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Informatyzacji pod numer telefonu 885 773 888

Więcej informacji o MS Teams oraz materiały szkoleniowe zgodne z polityką naszej Uczelni znajdą Państwo na stronie: Link >>

Informacje o poprzedniej edycji warsztatów dostępne na stronie.