Nowe terminy warsztatów Moodle.

Zapraszamy na nowe terminy darmowych warsztatów z zakresu Moodle organizowanych wspólnie z Ośrodkiem Kształcenia na Odległość PW

Zajęcia będą się odbywać:

• we wtorki od godziny 10.00
  • w czwartki od godziny 14.00

od 3 listopada 2020 z pominięciem 10 i 12 listopada.

Zakres zajęć wtorkowych (2-3h) będzie obejmował część wykładową wprowadzającą do pracy z Moodle ePW wraz z omówieniem najistotniejszych funkcji.

Czwartkowe warsztaty (2h) będą polegały głównie na rozwiązywaniu konkretnych problemów, wyjaśnianiu zasugerowanych przez uczestników zagadnień oraz odpowiadaniu na pytania.

Zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy.
Można wziąć udział w więcej niż jednym szkoleniu.

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników Ośrodkiem Kształcenia na Odległość za pomocą narzędzia Collaborate (link do warsztatów: https://eu.bbcollab.com/guest/0f5bcb2fe8184398996180805a512816 - aktywny na 15 min przed rozpoczęciem zajęć).

Więcej informacji o Moodle ePW oraz materiały szkoleniowe znajdą Państwo na stronie: Link >>

Informacje o poprzedniej edycji warsztatów dostępne na stronie