Nowelizacja ustawy Pzp. Elektronizacja zamówień publicznych - DODATKOWY TERMIN!

z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniem na temat: „Zamówienia publiczne w praktyce z uwzględnieniem nowelizacji przepisów. Elektronizacja zamówień publicznych” zorganizowaliśmy dla Państwa dodatkowy termin w dniach 6-7 lutego 2020 r., w godzinach 8:30-16:00, w  Gmachu „Pałacyk Rektorski”, ul. Koszykowa 80, sala nr 6.

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie zgłoszeń do 29 stycznia (środa) na adres: szkolenia.DSK@pw.edu.pl.

Formularz zgłoszeniowy 6-7.02.2020

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie pn.: „Zamówienia publiczne w praktyce z uwzględnieniem nowelizacji przepisów. Elektronizacja zamówień publicznych” organizowane przez Dział ds. Szkoleń PW na prośbę Działu Zamówień Publicznych, które przeprowadzi p. Dariusz Koba. Program szkolenia wraz z informacją o trenerze poniżej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 stycznia 2020 r., w godzinach 8:30-16:00, w  Gmachu „Pałacyk Rektorski”, ul. Koszykowa 80, sala nr 6.

Zgłoszenia (do pobrania poniżej) należy przekazać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres: szkolenia.DSK@pw.edu.pl - do 15 stycznia  2020 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń przygotowanych przez kierowników jednostek organizacyjnych.

Koszt uczestnictwa, ok. 280 zł/osobę (zależny od liczby uczestników), pokrywają jednostki kierujące pracowników. Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk nr tel. 22 234 59 57.

Formularz zgłoszeniowy 20-21.01.2020

Pismo Kanclerza PW