Rekrutacja na pierwsze szkolenie wyjazdowe: Budowanie potencjału zespołu i zarządzanie komunikacją\ NERW PW

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym, szkoleniu wyjazdowym mającym na celu podniesienie kompetencji zarządczych oraz integrację kadry kierowniczej i administracyjnej.

Zajęcia poprowadzą: Kinga i Łukasz Baj

Wykonawca - firma WIK Consulting

Tematy modułów szkolenia:

Dzień pierwszy

• Potencjał zespołu w różnorodności
  • Komunikacja w zespole
  • Dopasowanie do preferencji komunikacyjnych i efektywna współpraca

Dzień drugi

• Budowanie środowiska do rozwoju potencjału zespołu
  • Automotywacja
  • Motywujący feedback i postawa menedżerska

Do pobrania ->  AGENDA SZKOLENIA

Metody pracy podczas szkolenia:

mini wykłady, gry i ćwiczenia indywidualne i zespołowe, eksperymenty, prezentacje na forum, case study, praca w podgrupach, technika „analiza pola sił”, doświadczenie „moja motywacja vs. Wartości” test motywatorów , najlepszy i najgorszy feedback – technika odwróconego myślenia, zadanie „List w butelce”

W ramach szkolenia zapewniamy również:

transport – przejazd autokarem, w obie strony

wyżywienie – 2 posiłki I dnia, 3 posiłki II dnia, 1 posiłek III dnia oraz serwis kawowy podczas przerw w trakcie szkoleń

noclegi – 2 noce w pokojach 2-osobowych

Przejazd - szczegóły:

Wyjazd autokarem z Warszawy, w czwartek o godz. 8:45 z parkingu przy Gmachu Głównym PW, powrót z ośrodka szkoleniowego w sobotę ok. godz.11:30. Przyjazd ok. godz.13:00 na parking przy Gmachu Głównym PW

Rekrutacja odbywa się wyłącznie poprzez załączony formularz zgłoszeniowy:

Data szkolenia Czas trwania rekrutacji Kwestionariusz
8-10 września 2022 r.  przedłużona do 26.08.2022 Link do formularza

W przypadku problemów z przesłaniem kwestionariusza, prosimy o otworzenie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

UWAGA

Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji. Osoby, które otrzymają informację o zakwalifikowaniu na szkolenia, zobligowane będą do wypełnienia i złożenia przed ich rozpoczęciem OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA PROJEKTU I DANYCH OSOBOWYCH-> wzór zakresu danych do przekazania dostępny jest tutaj.

Oświadczenie to składa się w wersji elektronicznej przez SAP Portal Pracowniczy dopiero po potwierdzeniu kwalifikacji na szkolenie. Niedostarczenie ww. oświadczenia oznaczać będzie rezygnację z udziału w szkoleniu. Wówczas na szkolenie zakwalifikowana zostanie osoba z listy rezerwowej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Informacji udziela koordynatorka szkolenia Agnieszka Niczewska

Dział ds. Szkoleń PW

mail: Szkolenia.DSK@pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 57

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.