Rekrutacja na szkolenie: Podstawy content marketingu na uczelni \ NERW PW

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu mającym na celu nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu content marketingu.

Zajęcia poprowadzi Pani Magdalena Białecka - trenerka biznesowego pisania, copywriterka i dziennikarka.

Wykonawca - firma TRAINING TREE.

Dwie edycje szkolenia do wyboru:

I termin: 30 czerwca - 1 lipca 2022 r.
II termin: 14 -15 lipca 2022 r.

Korzyści dla uczestniczki/uczestnika:

poznanie, czym jest customer experience, webwriting, content marketing,

przećwiczenie budowania Persony i korzystania z niej,

nauka doboru form i miejsc dla uprawiania content marketingu,

poznanie różnych sposobów i strategii na content marketing,

poznanie i wybranie najważniejszych narzędzi potrzebnych na start,

nabycie świadomości jak Odbiorcy poruszają się po stronie, czego oczekują i czego nie lubią,

poznanie podstawowych zasad pozycjonowania,

poznanie zaleceń co do struktury tekstów internetowych,

poznanie ważnych założeń w pisaniu,

poznanie języka korzyści,

nauka pisania  tekstów i ich dopracowanie,

zgromadzenie wiedzy potrzebnej do prowadzenia profili w social media,

zebranie podstawowych informacji potrzebnych do prowadzenia bloga i strony www,

przećwiczenie szybkiego pisania i sprawdzania swoich tekstów od strony Odbiorcy,

nabycie świadomości najważniejszej rzeczy w content marketingu – perspektywy Klienta.

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!

Do pobrania ->  AGENDA SZKOLENIA

Rekrutacja odbywa się wyłącznie poprzez załączony formularz zgłoszeniowy:

Data szkolenia Czas trwania rekrutacji Kwestionariusz
30 czerwca - 1 lipca 2022 do 23.06.22 do godz.: 10:00 Link do formularza
14 -15 lipca 2022 do 4 lipca 2022 do godz:10:00 Link do formularza

W przypadku problemów z przesłaniem kwestionariusza, prosimy o otworzenie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

Zajęcia odbędą się  w godzinach: 9:00-16:00 w w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie.

UWAGA

Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji. Osoby, które otrzymają informację o zakwalifikowaniu na szkolenia, zobligowane będą do wypełnienia i złożenia przed ich rozpoczęciem OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA PROJEKTU I DANYCH OSOBOWYCH-> wzór zakresu danych do przekazania dostępny jest tutaj.

Oświadczenie to składa się w wersji elektronicznej przez SAP Portal Pracowniczy dopiero po potwierdzeniu kwalifikacji na szkolenie. Niedostarczenie ww. oświadczenia oznaczać będzie rezygnację z udziału w szkoleniu. Wówczas na szkolenie zakwalifikowana zostanie osoba z listy rezerwowej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Informacji udziela koordynatorka szkolenia Agnieszka Niczewska

Dział ds. Szkoleń PW

mail: Szkolenia.DSK@pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 57

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.