Rekrutacja na szkolenie: Prowadzenie rozmów oceniających dla menadżerów\ NERW PW

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym, szkoleniu mającym na celu poznanie zasad prowadzenia rozmów oceniających z podwładnymi oraz udzielania feedbacku, delegowania oczekiwań jak również monitorowania i egzekwowania zadań.

Zajęcia poprowadzi dr Marcin Capiga

Wykonawca - firma Training Tree

Dwie edycje szkolenia do wyboru:

I termin: 30 września 2022 r.
II termin: 11 października 2022 r.

Korzyści dla uczestniczki/uczestnika:

poznanie zasad przygotowania się do prowadzenia rozmów oceniających z podwładnymi

poznanie oraz przećwiczenie na arkuszach udzielania feedbacku oraz monitorowania i egzekwowania zadań od podwładnych

Zapraszamy do rekrutacji!

Do pobrania -> AGENDA SZKOLENIA

Rekrutacja odbywa się wyłącznie poprzez załączony formularz zgłoszeniowy:

Data szkolenia Czas trwania rekrutacji Kwestionariusz
30 września 2022 r. przedłużona do 28 września 2022 r. Link do formularza
11 października 2022 r. przedłużona do 29 września 2022 r. Link do formularza

W przypadku problemów z przesłaniem kwestionariusza, prosimy o otworzenie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

Zajęcia odbędą się  w godzinach: 9:00-16:00, w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie.

UWAGA

Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji. Osoby, które otrzymają informację o zakwalifikowaniu na szkolenia, zobligowane będą do wypełnienia i złożenia przed ich rozpoczęciem OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA PROJEKTU I DANYCH OSOBOWYCH-> wzór zakresu danych do przekazania dostępny jest tutaj.

Oświadczenie to składa się w wersji elektronicznej przez SAP Portal Pracowniczy dopiero po potwierdzeniu kwalifikacji na szkolenie. Niedostarczenie ww. oświadczenia oznaczać będzie rezygnację z udziału w szkoleniu. Wówczas na szkolenie zakwalifikowana zostanie osoba z listy rezerwowej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Informacji udziela koordynatorka szkolenia Agnieszka Niczewska

Dział ds. Szkoleń PW

mail: Szkolenia.DSK@pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 57

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.