Rekrutacja na szkolenie: Zarządzanie projektami i kierowanie zespołem projektowym na uczelni \ NERW PW

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu nabycie wiedzy i umiejętności jej wykorzystania w aspekcie zarządzania projektami i kierowania zespołem projektowym w szczególności nabycie praktycznych umiejętności w prowadzeniu konkretnego projektu, zapoznania się z metodami i narzędziami wspomagającymi projekt, jak również z wiedzą na temat struktury planu projektowego, poznaniem procesów projektowych oraz udoskonalenia pokonywania wąskich gardeł (słabych miejsc) w projekcie.

Zajęcia poprowadzi pan Konrad Pietrusiński

Wykonawca - firma MrCertified

Korzyści dla uczestniczki/uczestnika:

poznanie podstawowych pojęć związanych z zarządzaniem projektami, umiejętność odróżniania fazy trwającego projektu, jak również wskazania na jakim etapie formowania jest zespół projektowy. Ponadto poznanie obecnie wykorzystywanych metodyk oraz metodologii zarządzania projektami jak również poziomów certyfikacji

nabycie praktycznych umiejętności min: jak przygotować proste harmonogramy, wyznaczać ścieżkę krytyczną w projekcie, wyznaczać odpowiednie role w zespole projektowym, zarządzać interesariuszami projektu

przygotowanie do zarządzania zadaniami projektowymi, ryzykiem projektowym, harmonogramem projektu, zagadnieniami w projekcie

Zapraszamy do rekrutacji!

Do pobrania -> AGENDA SZKOLENIA

Rekrutacja odbywa się wyłącznie poprzez załączony formularz zgłoszeniowy:

Data szkolenia Czas trwania rekrutacji Kwestionariusz
28-29 września 2022 do 12.09.22 do godz.: 10:00 Link do formularza

W przypadku problemów z przesłaniem kwestionariusza, prosimy o otworzenie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

Zajęcia odbędą się  w godzinach: 9:00-16:00 w w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie.

UWAGA

Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji. Osoby, które otrzymają informację o zakwalifikowaniu na szkolenia, zobligowane będą do wypełnienia i złożenia przed ich rozpoczęciem OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA PROJEKTU I DANYCH OSOBOWYCH-> wzór zakresu danych do przekazania dostępny jest tutaj.

Oświadczenie to składa się w wersji elektronicznej przez SAP Portal Pracowniczy dopiero po potwierdzeniu kwalifikacji na szkolenie. Niedostarczenie ww. oświadczenia oznaczać będzie rezygnację z udziału w szkoleniu. Wówczas na szkolenie zakwalifikowana zostanie osoba z listy rezerwowej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Informacji udziela koordynatorka szkolenia Agnieszka Niczewska

Dział ds. Szkoleń PW

mail: Szkolenia.DSK@pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 57

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.