Studia podyplomowe- AKADEMIA MENADŻERA II Edycja [NERW PW]

Dział ds. Szkoleń ma ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji studiów podyplomowych AKADEMIA MENADŻERA realizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w ramach projektu NERW PW dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej.

Zajęcia będą odbywały się systemem hybrydowym, w trybie zdalnym lub (jeśli sytuacja na to pozwoli), w pomieszczeniach dydaktycznych Akademii Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59/57.

Program studiów dostosowany został do potrzeb kadry zarządzającej uczelni.

Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców akademickich oraz ekspertów w wybranych dziedzinach.

ADRESACI:

Studia podyplomowe są skierowane do kadry zarządczej PW, która do tej pory prowadziła głównie działalność naukową, a obecnie została mianowana do pełnienia funkcji kierowniczych (między innymi: dziekani, prodziekani, dyrektorzy instytutów, kierownicy katedr, kierownicy jednostek organizacyjnych), którzy wywierają wpływ na jakość zarządzania w Uczelni i chcą osiągać jeszcze lepsze wyniki w swojej pracy.

AKADEMIA MENADŻERA zawiera bloki tematyczne osadzone w kontekście kierowania ludźmi i podnoszenia jakości zarządzania w organizacji, z uwzględnieniem specyfiki zarządzania uczelnią. Podczas studiów uczestnicy budują i porządkują wiedzę z zakresu ważnych obszarów zarządzania. Słuchacze studiów otrzymują szereg narzędzi, przydatnych w praktyce zarządzania, np.: w sytuacjach konfliktowych, w czasie zmian, negocjacji, czy w trakcie wystąpień publicznych, zarządzania projektami.

INFORMACJE O STUDIACH, PROGRAM STUDIÓW

Terminy zjazdów II semestr studiów

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Rozpoczęcie zajęć: 26 marca 2021 r.

Liczba i częstotliwość zjazdów: 12 zjazdów, program studiów został równomiernie rozłożony na dwa semestry

Dni zjazdów:  piątek i  sobota

Godziny zajęć: 8:45-15:45

Liczba godzin zajęć: 190 godzin (wykładów, ćwiczeń, warsztatów, seminariów)

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. wykształcenie wyższe
  2. umowa o pracę w PW
  3. uzyskanie zgody przełożonego
  4. podpisanie umowy z PW na podniesienie kwalifikacji zawodowych na okres 2 lat
  5. zapoznanie się i akceptacja regulaminu rekrutacji w projekcie „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca
  6. dostarczenie oświadczenia uczestnika projektu do Działu ds. Szkoleń

REKRUTACJA elektroniczna na studia podyplomowe odbywa się poprzez  formularz zgłoszeniowy i zakończy się 8 marca 2021 o godz.: 9:00.

Zakwalifikowani kandydaci otrzymają link do rejestracji na studia w systemie informatycznym Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie będą zobowiązani dokonać dalszych formalności.

Zapraszamy do kontaktu !

Zespół Działu ds. Szkoleń