System zadaniowego czasu pracy - ODWOŁANE TERMINY!

w imieniu prof. dr hab. inż. Wojciecha Wawrzyńskiego, Prorektora ds. Ogólnych, uprzejmie informujemy, że spotkania na temat systemu zadaniowego czasu pracy nauczycieli akademickich, nie odbędą się w zaplanowanych terminach: 10.10.2019 r., 15.10.2019 r. i 17.10.2019 r.

Realizacja spotkań zostaje zawieszona do czasu zatwierdzenia nowego Regulaminu Pracy Politechniki Warszawskiej.

System zadaniowego czasu pracy

w imieniu prof. dr hab. inż. Wojciecha Wawrzyńskiego, Prorektora ds. Ogólnych - Biuro Spraw Osobowych i Dział ds. Szkoleń PW zapraszają na spotkania informacyjne na temat systemu zadaniowego czasu pracy nauczycieli akademickich, które będą miały na celu omówienie, usystematyzowanie wiedzy i działań podejmowanych w tym zakresie we wszystkich jednostkach PW, a także uzyskanie odpowiedzi na Państwa ewentualne pytania.

Spotkania prowadzone przez panią Agatę Kujawę - kierownika BSO, zorganizowane będą w następującym porządku:

Terminy (do wyboru): 10.10.2019 r.; 15.10.2019 r.; 17.10.2019 r.

Miejsce (stałe): sala nr 6 w Gmachu „Pałacyk Rektorski” (ul. Koszykowa 80)

Godziny (stałe): 10:00-12:00

Dla kogo dedykowane: informacje na temat zadaniowego czasu pracy szczególnie powinny zainteresować przełożonych nauczycieli akademickich oraz osoby zajmujące się rozliczaniem zadań nauczycieli akademickich.

Zgłoszenia: wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy kierować drogą mailową do Działu ds. Szkoleń, na adres: anna.abramczyk@pw.edu.pl, do 4.10.2019 r.

formularz zgłoszeniowy

program spotkań