Szkolenia ogólnouczelniane - Plan branżowy 2022

Dział ds. Szkoleń jako Centrum Kompetencyjne w zakresie szkoleń organizowanych na poziomie ogólnouczelnianym w związku z zarządzeniem nr 85/2021 Rektora PW w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień publicznych Politechniki Warszawskiej oraz pismem Prorektora ds. Rozwoju nr RR.261.4.2021.65 z dnia 25.11.2021r. uprzejmie prosi o wypełnienie ankiety znajdującej się w  zakładce Plan Branżowy, w której dostępna jest tematyka szkoleń realizowanych do tej pory dla całej Uczelni, jak również propozycja nowych. Ankietę powinni wypełnić kierownicy jednostek bądź pełnomocnicy ds. zamówień publicznych, jako przedstawiciele zamawiającego i jedynie te zgłoszenia będą rozpatrywane. Ankieta będzie aktywna do 14 grudnia 2021 r. do godz. 11.00.

Przesłane informacje o potrzebach szkoleniowych Państwa jednostek do planu branżowego, będą podstawą do utworzenia oferty szkoleniowej w przyszłym roku kalendarzowym.

Wskazane przez Państwa w ankiecie liczby potencjalnych uczestników będą miały istotny wpływ podczas rekrutacji na poszczególne szkolenia.

W planie postępowań na przyszły rok kalendarzowy zostaną uwzględnione wybrane szkolenia (te najczęściej typowane i najbardziej oczekiwane przez jednostki). W pierwszej kolejności organizowane będą szkolenia porządkujące wiedzę wynikającą z ewentualnych zmian w zakresie obowiązujących przepisów, które przekładają się na funkcjonowanie uczelni.  Organizowanie szkoleń specjalistycznych, skierowanych do węższego grona odbiorców, nadal pozostaje w gestii poszczególnych jednostek.

Po akceptacji planu branżowego przez przedstawiciela zamawiającego (Kanclerz PW) i potwierdzeniu środków, informacja o planie szkoleń w następnym roku zostanie umieszczona na stronie internetowej DSK.