Zarządzanie dokumentacją w świetle Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt (JRWA) i Instrukcji Kancelaryjnej (IK) - wolne miejsca

Dział ds. Szkoleń PW uprzejmie informuje, że są jeszcze dostępne wolne miejsca na dodatkowych szkoleniach wprowadzających do systemu EZD dla pracowników punktów kancelaryjnych oraz dla kadry kierowniczej i pracowników prowadzących sprawy.

Szkolenia przeprowadzi  dr Ewa Perłakowska - doktor nauk humanistycznych, historyk-archiwista z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy archiwalnej.

Korzyści dla uczestniczki/uczestnika:

wprowadzenie do pierwszego etapu wdrożenia elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD) w Politechnice Warszawskiej

analiza zasad obowiązującego systemu kancelaryjnego bezdziennikowego, uwzględniając realizację czynności kancelaryjnych w systemie tradycyjnym i elektronicznym, porównanie zasad pracy

utrwalenie zasad kwalifikacji dokumentacji i okresów jej przechowywania

przygotowanie do kontroli i audytów

Harmonogram szkolenia

Zapraszamy do zapisów

Grupa Opis grupy (dla kogo) Forma szkolenia Termin Rekrutacja
SZK03

Dla pracowników punktów kancelaryjnych, a w szczególności:

• pracownicy Biura Rektora
  • pracownicy dziekanatów/sekretariatów/biur dziekanów
  • pracownicy sekretariatów/biur innych jednostek organizacyjnych
  • przedstawiciele zespołu wdrażającego system klasy EZD

(MS Teams)

(9:00-15:30)

wolne miejsca

link do zapisu na szkolenie

SZK04

Dla kadry kierowniczej szczebla średniego i pracowników prowadzących sprawy z ogólnouczelnianych jednostek organizacyjnych oraz z jednostek organizacyjnych administracji centralnej, a w szczególności:

• kadra kierownicza szczebla średniego (np. kierujący działami, biurami, zespołami, centrami)
  • pracownicy z samodzielnych stanowisk pracy
  • pracownicy prowadzący sprawy z ogólnouczelnianych jednostek organizacyjnych
  • pracownicy prowadzący sprawy z jednostek organizacyjnych administracji centralnej
  • przedstawiciele zespołu wdrażającego system klasy EZD

(MS Teams)

(9:00-15:30)

wolne miejsca

link do zapisu na szkolenie

Informacje nt. zarządzania dokumentacją w PW:

Wdrożenie Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją - EZD PUW na PW - materiały ze spotkania w dniu 11.02.22 r.

"Wiem, że wspólnymi siłami podołamy temu wyzwaniu" - wywiad z Kanclerzem PW

Zarządzanie dokumentacją na PW - wywiad z członkinią Komitetu Sterującego EZD

EZD od strony technicznej - wywiad z Kierownikiem Projektu EZD

Zarządzanie dokumentacją -  materiały ze spotkania w dniu 28.06.21 r.

EZD PUW