Zmiany w podatku VAT

serdecznie zapraszamy na jednodniowe szkolenie pn. „Zmiany w podatku VAT” organizowane przez Dział ds. Szkoleń PW, które przeprowadzi trener - Karolina Gierszewska.

Szkolenie, odbędzie się  25 lutego 2020 r., w godzinach  8:30-16:00, w budynku CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4, aula nr 1.01

Zgłoszenia (formularz do pobrania poniżej) należy przesłać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres: szkolenia.DSK@pw.edu.pl – do 19 lutego  2020 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na dany termin zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa, ok. 135 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników), pokrywają jednostki kierujące pracowników. Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk nr tel. 22 234 59 57 oraz Elżbieta Cwalina nr tel. 22 234 15 64.