Dział ds. Szkoleń wraz z kierownictwem Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, organizuje bezpłatne konsultacje dla pełnomocników kwestora i pracowników działów finansowych, z zakresu Czasu pracy, które poprowadzi pan Grzegorz Rodziewicz - administrator czasu pracy z Biura Spraw Osobowych PW.

Pierwszy termin: 24.04.2023 r. (poniedziałek) w godz. 10:00-12:00

Miejsce: Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, sala 102

Drugi termin: 12.05.2023 r. (piątek) w godz. 9:00-11:00

Miejsce: Audytorium centralne piętro I - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, ul. Nowowiejska 15/19

Spotkania mają na celu wyjaśnienie problemów związanych z czasem pracy w związku ze zmianami w regulaminie pracy PW oraz kodeksie pracy.

Inicjatorką konsultacji jest Pani Joanna Dziewańska, której bardzo dziękujemy za współpracę.

W przypadku dodatkowych potrzeb podobnych inicjatyw zapraszamy do kontaktu -> szkolenia.DSK@pw.edu.pl