szkolenie z zakresu zarządzania nieruchomościami

Szkolenie jest dedykowane kierownikom obiektów i osobom zaangażowanych w zarządzanie budynkami.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej na platformie ZOOM.

Termin: 8 grudnia 2022 r.

Trener: Michał Substyk

Wykonawca - firma WIK Consulting

Szkolenie jest praktycznym warsztatem prowadzenia obsługi technicznej obiektu budowlanego w aspekcie obowiązujących przepisów prawa. Uczestnikom szkolenia zostaną przedstawione:

• podstawowe wymagania zawarte w przepisach prawa, z uwzględnieniem nadchodzących zmian w ustawie Prawo budowlane,
  • odpowiedzialność właściciela czy zarządcy obiektu budowlanego,
  • obowiązki w zakresie eksploatacji i utrzymania obiektu budowlanego.

Do pobrania ->  AGENDA

Korzyści ze szkolenia:

• wyjaśnienie - jakie okresowe przeglądy i kontrole należy obowiązkowo wykonywać w czasie użytkowania budynku,
  • analiza dokumentacji – jak poprawnie przygotowywać i gromadzić obowiązkowe druki i formularze z napraw, remontów i modernizacji,
  • nabycie praktycznej wiedzy - jak przygotować obiekt do kontroli technicznej i dokumentacyjnej NB i jakie są najczęściej popełniane błędy w eksploatacji obiektów budowlanych.

Zostaną także omówione nowe przepisy dotyczące cyfrowej (elektronicznej) książki obiektu budowlanego.

Warsztat online odbędzie się w godz. 9:00-15:30 na platformie ZOOM.

Do udziału w zajęciach potrzebny jest laptop lub komputer stacjonarny z dostępem do Internetu z zainstalowanymi przynajmniej dwiema przeglądarkami (na wypadek, gdyby z któraś z nich nie zadziałała), a ponadto mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem i ew. kamera.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada:

Krystyna Rajkowska, nr tel. 22 234 57 90

Elżbieta Cwalina, nr tel. 22 234 15 64