szkolenie: Prawo pracy w ośrodku PW w Wildze

W dniu 1 października 2022 r. w ośrodku Politechniki Warszawskiej w Wildze odbyło się szkolenie nt. Prawa pracy dla zamkniętej grupy pracowników Uczelni.

Trener: Daniel Pałyga

Korzyści dla uczestników:

Zapoznanie się z najnowszymi i najlepszymi rozwiązaniami oraz wskazanie zagrożeń dla organizacji dotyczących stosowania Prawa Pracy w 2022 roku.

Szkolenie wyjazdowe łączące podnoszenie kwalifikacji z integracją zespołu w pięknych okolicznościach przyrody.

Cel szkolenia:

Wskazanie najnowszych zmian w temacie prawa pracy jakie wprowadzono w związku z COVID-19 oraz zagadnień w zakresie pracy zdalnej, ustawa o obronie Ojczyzny oraz zmiany dotyczące uprawnień rodzicielskich. Szkolenie zawiera omówienie tematów dotyczących również umów z pracownikami, RODO, czasu pracy, rozwiazywanie umów z pracownikami oraz dokumentacji pracowniczej. Na szkoleniu są przedstawiane praktyczne rozwiązania w zakresie stosowania nowych uregulowań i najlepszych praktyk wskazywanych przez byłego Inspektora Pracy.