szkolenie z zakresu prawa pracy

Szkolenie jest dedykowane Dziekanom, Dyrektorom jednostek ogólnouczelnianych oraz Dyrektorom Instytutów.

Zajęcia odbędą się w Gmachu Głównym PW w sali 206.

I termin: 29 listopada 2022 r.

II termin: 1 grudnia 2022 r.

Trener: Paweł Pachuta

Wykonawca - Qualitas Centrum Szkoleń Profesjonalnych i Doradztwa

Szkolenie obejmuje wszystkie ostatnie nowelizacje USTAWY 2.0 i ustawy wprowadzającej, w tym wynikające z przepisów o COVID-19.

• Zakres szkolenia umożliwi uczestnikom pozyskanie wiedzy z zakresu stosunku pracy nauczycieli akademickich i innych pracowników uczelni, trybu  nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy czy też ogólnych zagadnień związanych z zatrudnianiem w projektach w świetle ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Ustawa 2.0).
  • Poruszona zostanie także kwestia umów cywilnoprawnych z własnymi pracownikami i zwiększonych kosztów uzyskania przychodów.
  • Szkolenie uwzględnia zagadnienia praktyczne związane z dotychczasowym stosowaniem nowej ustawy oraz najważniejsze zagadnienia z orzecznictwa sądowego.

Do pobrania -> Agenda szkolenia oraz Zaproszenie Prorektora ds. Ogólnych

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada:

Krystyna Rajkowska, nr tel. 22 234 57 90

Elżbieta Cwalina, nr tel. 22 234 15 64