szkolenie w zakresie profilaktyki antyterrorystycznej z CPT ABW

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza pracowników PW do udziału w bezpłatnym szkoleniu: "Reagowanie na zdarzenia o charakterze terrorystycznym".

Kiedy: I termin: 31 maja 2023 r. w godz. 10:00-15:00   BRAK MIEJ

II termin: 06 czerwca 2023 r. w godz. 10:00-15:00 ZMIANA SALI na 208 w Gmachu Głównym

Gdzie:  sala 206 w Gmachu Głównym PW (pl. Politechniki 1) w terminie 31.05.2023

Cele szkolenia:

Jak zachować się w przypadku zagrożenia terrorystycznego?

Co robić, a czego nie, w przypadku ataku uzbrojonego napastnika, ataku z wykorzystaniem materiałów wybuchowych, otrzymania przesyłki zawierającej niebezpieczne substancje chemiczne lub biologiczne, znalezienia pozostawionych bez kontroli toreb lub plecaków.

Rekomendowane zachowania w tego typu sytuacjach przedstawią trenerzy Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Prosimy o zgłoszenia do 30 kwietnia 2023.

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich pracowników Politechniki Warszawskiej.

O szkoleniu:

Do pobrania ->  PROGRAM

Inne szkolenia z CPT ABW

Zapraszamy również do zapoznania się z kolejnymi propozycjami szkoleń prowadzonych przez specjalistów z CPT ABW:

•  Bezpieczeństwo informacji
  •   Polityka informacyjna w prewencji terrorystycznej
  •   Cyberbezpieczeństwo

Do pobrania ->  PROGRAMY

Prosimy o wstępne deklaracje wzięcia udziału w takich szkoleniach na adres szkolenia.dsk@pw.edu.pl