Oferta szkoleń z zakresu kompetencji miękkich

Data publikacji: 06.09.2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu kompetencji miękkich.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

Nowe terminy szkoleń - ochrona danych osobowych

Data publikacji: 01.09.2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń z zakresu ODO

Nowe terminy szkoleń BHP

Data publikacji: 01.09.2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą szkoleń BHP, przygotowaną przez Dział ds. Szkoleń we współpracy z Inspektoratem BHP Politechniki Warszawskiej

Dwudniowe szkolenie: Klauzule społeczne i kryteria oceny po nowelizacji ustawy prawo zamówień publicznych.

Data publikacji: 04.07.2016

Serdecznie zapraszamy na 12-14 lipca 2016 r. na dwudniowe szkolenie pn. „Klauzule społeczne i kryteria oceny po nowelizacji ustawy prawo zamówień publicznych”

Ponadto zachęcamy uczestników szkolenia, aby przesłali do nas listę pytań „z życia”, problemów, z którymi spotykają się na co dzień, a które chcieliby omówić w czasie zajęć na adres: szkolenia@ca.pw.edu.pl z tytułem : Pytanie do trenera PZP. Przekażemy je trenerowi przed szkoleniem.

WZBOGACENIE OFERTY SZKOLENIOWEJ: 7 dniowe wsparcie poszkoleniowe, świadczone drogą elektroniczną (odpowiedzi na pytania, dotyczące szkolenia oraz poruszanych w jego czasie tematów, szczegółowa informacja będzie podana podczas szkolenia).

Warsztaty szkoleniowe dla Rzeczników Zaufania

Data publikacji: 08.06.2016

Zapraszamy na warsztaty szkoleniowe dedykowane Rzecznikom Zaufania działającym w Politechnice Warszawskiej, z zakresu przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w oparciu o zarządzenie 59/2014 Rektora z dnia 19 września 2014 r.

Szkolenie dla Kierowników Obiektów PW

Data publikacji: 08.06.2016

Obiekty gospodarcze PW

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie dedykowane wszystkim kierownikom obiektów Politechniki Warszawskiej, organizowane przez Dział ds. Szkoleń PW.

Microsoft Office 2013

Data publikacji: 03.06.2016

Z powodu braku miejsc zakończyliśmy nabór na szkolenia z zakresu MS Office 2013. Jednocześnie pragniemy poinformować, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie tymi szkoleniami, będziemy organizowali jesienną edycję. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Szkolenie z informacji niejawnych

Data publikacji: 03.06.2016

Serdecznie zapraszamy na obowiązkowe szkolenie wewnętrzne z zakresu ochrony informacji niejawnych dla pracowników Politechniki Warszawskiej, którzy posiadają poświadczenie bezpieczeństwa lub upoważnienie do przetwarzania informacji niejawnych.